TK Astibo
Ве молиме регистрирајте се!!!
TK Astibo
Ве молиме регистрирајте се!!!
TK Astibo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobredojtovte na oficijalniot forum na Teniski Klub Astibo.
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Серена се разголе за да го крене тиражот

Go down 
3 posters
АвторПорака
tomi12

tomi12


Број на мислења : 21
Join date : 2009-04-03
Age : 27
Местолокација : stip

Серена се разголе за да го крене тиражот Empty
ПишувањеПредмет: Серена се разголе за да го крене тиражот   Серена се разголе за да го крене тиражот Icon_minitimeНед Окт 11, 2009 8:50 am

Американката тенисерка Серена Вилијамс, која од понеделик по четврти пат ќе се искачи на највисокото место на ВТА листата, се појави како од мајка родена на насловната страница на магазинот "Тело" на американската телевизија ЕСПН. На ваков чекор уредниците на ова списание се одлучија со цел да му конкурираат на многу попознатиот магазин Спорт Илустрејтед, каде секое ново издание е збогатено со спортистки и модели кои позираат во костими за капење.
-Уредниците на списанието ме повикаа и ми кажаа дека сакаат моето тело да биде на насловната страница. Бев изненадена од понудата, но сакав да го направам тоа. Фотографиите се одлични и не можам да кажам дека не ми се допаѓаат. Задоволна сум од соработката со првите луѓе на списанието и се надевам дека ќе ја постигнат целта, изјави Серена.

Новиот број на списанието "Тело" веќе е во продажба, а фановите на 28-годишната тенисерка немаат причина да бидат незадоволни , бидејќи внатрешните страници ќе бидат укрсени со повеќе провокативни разголени фотографии на тенисерката.

Фотографијата од насловната страница на списанието предизвикаа големо внимание во јавноста откако потпаролот на ЕСПН, Кристал Хауард ја постави на неговата интернет страница за комуникација Твитер.

Но, Серена не е единствената што ќе ги пополни страниците на ова списание. Извајаното, разголено тело во списанието го покажа и австралиската сурферка Клер Бевилаква, но и мускулестите Двајт Хауард (кошаркар) и Ејдрин Питерсон (рагбист), а во желба за поголемо медиумско присуство се соблекоа и фудбалерите на американскиот клуб Ди Си Јунајтед. Серена се разголе за да го крене тиражот 4F4BBA2E7FB9DB4DA6BCFBAE370207A2
Вратете се на почетокот Go down
Veri

Veri


Број на мислења : 40
Join date : 2009-04-05
Age : 27
Местолокација : stip,makedonija

Серена се разголе за да го крене тиражот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Серена се разголе за да го крене тиражот   Серена се разголе за да го крене тиражот Icon_minitimeНед Окт 11, 2009 3:53 pm

evaaa uste so ke napravat ovie sestrite scratch
Вратете се на почетокот Go down
stefan

stefan


Број на мислења : 36
Join date : 2009-04-07

Серена се разголе за да го крене тиражот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Серена се разголе за да го крене тиражот   Серена се разголе за да го крене тиражот Icon_minitimeНед Окт 11, 2009 5:12 pm

dobra e ko e razgolena za razlika od ko e oble4ena:P hhhh
pozz
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Серена се разголе за да го крене тиражот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Серена се разголе за да го крене тиражот   Серена се разголе за да го крене тиражот Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Серена се разголе за да го крене тиражот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
TK Astibo :: Новости :: Светски новости-
Отиди до: